Dne 23. 6. proběhne na naší škole oblíbená akce Škola naruby. Děti z mateřské školy si přijdou vyzkoušet, jaké je to učit se ve „velké škole“, projdou si třídy a zažijí krátkou ukázku vyučování. Naopak letošní prvňáčci se na jeden den vrátí zpět do MŠ, kde si připomenou prostředí, ze kterého do školy přišli, a užijí si dopoledne plné her.