Naši žáci ve složení Gabriela Lysenko- Chvílová, Tereza Kazdová, Jan Toman a František Pírka reprezentovali školu v krajské dopravní soutěži, do které postoupili díky vítězství v oblastním kole.
V silné konkurenci si vedli velmi dobře a nakonec vybojovali krásné 4.místo. Od medailových pozic je přitom dělilo jen minimum ztrátových bodů, což svědčí o jejich výborné připravenosti a nasazení. Soutěž je velmi náročná, protože účastníci musí zvládnout hned pět disciplín – jízdu podle dopravních předpisů, jízdu zručnosti, test znalostí z oblasti dopravní výchovy, praktickou zkoušku ošetření zraněného a také orientaci v takzvaném labyrintu, kdy žák projíždí mapou, která má pouze jedno správné řešení.
Všem soutěžícím děkujeme za skvělou reprezentaci školy a gratulujeme k výbornému výsledku.