V úterý 2. 6. jsme připravili pro děti k jejich svátku CESTU POHÁDKOVÝM LESEM. Naši osmáci a deváťáci se převlékli za pohádkové postavičky a děti u nich plnily různé úkoly. Hned na začátku cesty je přivítaly dvě princezny a popřály jim krásné a příjemné zážitky v jejich království. Zde pak mohly potkat například Pata a Mata, Tři bratry a spoustu dalších pohádkových postaviček. Celé dopoledne jsme tedy trávili s dětmi v pohádkovém lese nebo na hřišti. A protože nám přálo počasí, všichni si tento den moc užili. Děkujeme všem osmákům a deváťákům za moc hezkou přípravu pohádkového lesa.