Mapa stránek

pro 20
lis 01

Testování 1. a 8. 11.

Vláda ČR schválila mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví, ze kterého vyplývá, že na území okresu České Budějovice proběhne ve dnech 1. a 8. listopadu 2021 testování na onemocnění covid-19, a to dětí v přípravných třídách základních škol a přípravných stupních základních škol speciálních, žáků základních škol a žáků v denní formě vzdělávání ve středních školách a konzervatořích.

Bližší informace najdete zde:

říj 25

Výuka 25. a 26. 10.

Vážení rodiče,

v souvislosti s aktuální zhoršující se epidemiologickou situací Krajský úřad Jihočeského kraje doporučil ředitelům vyhlášení ředitelského volna na pondělí a úterý 25. a 26. října 2021.

Epidemiologická situace v naší škole je dobrá, neevidujeme žádný případ nákazy, žádná ze tříd není v karanténě a ani nezaznamenáváme vyšší než obvyklou absenci a nemocnost žáků.

Domnívám se, že v této situaci by vyhlášení ředitelského volna na poslední chvíli bylo pro vás především komplikací s ohledem na zajištění hlídání a organizaci vašich rodinných a pracovních záležitostí.

Proto na tyto dva dny, 25. a 26. října 2021, ředitelské volno NEBUDE VYHLÁŠENO.

Ředitelské volno plánuji vyhlásit až před vánočními prázdninami na dny pondělí, úterý, středa 20. - 22. prosince. Počítejte prosím předběžně s těmito termíny.

Situace je aktuálně znovu nejistá, o všech případných změnách vás budeme včas informovat. Sledujte prosím školu online i webové stránky školy.

Děkuji,

Mgr. Blanka Vlasáková

zář 20

Přihlášky na kroužky

Žáci obdrželi od vyučujících přihlášky na kroužky pořádané naší školou. Poslední termín odevzdání je pátek 24. 9. Kroužky zahájí svou činnost v týdnu od 4. 10.

čen 29

Ředitelské volno

Na 29. 6. a 30. 6. 2020 vyhlašuje paní ředitelka se svolením zřizovatele školy 2 dny ředitelského volna.

čen 08

Otevření školy pro 2. stupeň

Pouze pro předem nahlášené skupiny žáků. Podrobné informace získáte od třídních učitelů.

kvě 25

Otevření školy pro 1. stupeň

Pouze pro předem nahlášené skupiny žáků.

bře 23

Přijímací zkoušky na SŠ

Přijímací zkoušky jsou odložené. Budou se konat nejdříve za 14 dní po otevření škol. Přijímací zkoušky se budou konat v jednom termínu, bude i termín náhradní.

bře 10

# owl v2